Projekt i wdrażonie sklepu internetowego WooCommerce

WooCommerce to oprogramowanie umożliwiające rozszerzenie podstawowego CMS WordPress o funkcjonalność sklepu internetowego.

Dzięki wdrożeniu WooCommerce na twojej stronie internetowej użytkownicy będą mogli dokonać zakupów online.

Oprogramowanie WooCommerce najlepiej sprawdzi się, jeśli nie chcesz płacić co miesiąc abonamentu w modelu SaaS (jak w przypadku Shopera, Sky-Shopa, Click Shopa itd.). Chociaż opłata za wdrożenie całego sklepu, począwszy od projektu z wdrożeniem jest wyższa to opłata jest jednorazowa – co w perspektywie dłuższym niż jeden rok zacznie się zwracać z nawiązką.

WooCommerce w połączeniu z WordPressem daje bardzo duże możliwości w stworzeniu rozbudowanej strony o większą ilość treści, które będą zaprezentowane w ciekawy sposób oraz będą łatwe w edycji przez administratora czy pracownika sklepu internetowego.

W twoim sklepie internetowym będziesz mógł zintegrować swój system z różnymi systemami płatności (PayU, Przelewy24, Dotpay, PayPal i inne) oraz z firmami transportowymi (DHL, DPD, Paczkomat, Poczta Polska i inne).

WooCommerce jest rozwiązaniem, który rekomendujemy najczęściej naszym klientom do wdrożenia swoich sklepów internetowych – dzięki łatwości obsługi, możliwości rozszerzenia sklepu o nowe funkcjonalności. Oprogramowanie bez problemu poradzi sobie z większością wdrożeń sklepów internetowych – odradzamy z jego korzystania tylko w momencie, gdy sklep naszego klienta posiada bardzo bogatą ofertę produktów oraz generuje bardzo duży ruch i spodziewana jest bardzo duża ilość zamówień – wtedy najlepiej jak wybierzesz Prestashop lub Magento, bądź zdecydujesz się na model abonamentowy typu SaaS (Shoper, Sky-Shop, ClickShop).

Przykładowe realizacje - WooCommerce

Skorzystaj z darmowej wyceny zlecenia - wystarczy, że wypełnisz nasz brief