Projekt i wdrożenie strony internetowej WordPress

CMS WordPress to obecnie najpopularniejszy system zarządzania treścią, posiadając profesjonalnie wdrożony szablon, z zarządzaniem stron internetową poradzi sobie każdy, kto na co dzień korzysta z komputera – nie trzeba być programistą, aby móc modyfikować treść na stronie.

Strony internetowe WordPress są naszą specjalizacją, dzięki kilkuletniej pracy z klientami udało nam się wypracować idealny model wdrażania szablonów internetowych, który umożliwia intuicyjne zarządzanie stroną internetową.

Świadczymy przede wszystkim usługi w przygotowaniu strony internetowej w oparciu o dedykowany wygląd strony – począwszy od projektu, po jego pełne wdrożenie.

Zalety pełnej realizacji strony internetowej o. dedykowany szablon:

  • funkcjonalna strona internetowa;
  • przejrzysta strona internetowa;
  • nowoczesny wygląd;
  • zachowane zasady UX – strona intuicyjna dla użytkownika;
  • responsywny wygląd (dostosowanie strony do urządzeń mobilnych);
  • zoptymalizowana strona – możliwość osiągnięcia wyższej pozycji w wyszukiwarkach;
  • intuicyjny panel zarządzania stroną internetową – bezproblemowa edycja treści i możliwość jej dalszej rozbudowy;
  • bezpieczeństwo – kod szablonu strony jest dostępny tylko dla Ciebie.

Czym jest dedykowany szablon?

Dedykowany szablon to strona internetowa „szyta na miarę” – praca rozpoczyna się od zebrania wszystkich materiałów i treści jakie klient chce umieścić na stronie, następnie powstaje projekt strony internetowej, która w pełni dopasowana jest do potrzeb klienta, a następnie cały projekt przelewany jest na kod, który dla każdego klienta jest indywidualny.

Swoją stronę za pomocą WordPress możesz zbudować w oparciu o gotowy szablon – płatny lub darmowy, jednak nie pozwoli Ci to na wykorzystanie w pełni potencjału tego systemu. Zarządzanie treścią nie będzie proste, a często niemożliwe bez znajomości języków programowania. Dodatkowo twoja strona nie będzie zoptymalizowana – gotowy szablon nastawiony jest na wiele rozwiązań, stąd kod strony najczęściej jest po prostu bardzo rozbudowany, czego wyszukiwarki nie lubią i twoją strona ma gorszą pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Przy skorzystaniu z gotowego szablonu należy też pamiętać, że strona nie jest bezpieczna w 100%, bo każdy ma możliwość podejrzenia kodu szablonu i znalezienia luk w kodzie strony, a to prowadzi do włamań, wykradania danych oraz możliwości utraty strony internetowej.

W każdej chwili prowadzenia swojej działalności będziesz mógł się zdecydować na rozszerzenie swojej strony internetowej o mechanizm sklepu internetowego. Wystarczy, że zlecisz dodatkowe wdrożenie WooCommerce.

Przykładowe realizacje - Wordpress

Skorzystaj z darmowej wyceny zlecenia - wystarczy, że wypełnisz nasz brief